
Wat als je het hele zwembad vanuit één enkele interface kon aansturen? Met Yellow Pool Control van Dinotec wordt dat werkelijkheid. Het nieuwe systeem brengt waterbehandeling, filtratie en uitrusting samen in één centrale bediening, zowel ter plaatse als op afstand. Op Piscine Global in Lyon wordt Yellow Pool Control in avant-première voorgesteld op de stand van CF group.
Alles centraal geregeld
Zwembadbouwers kennen het: elk onderdeel van de installatie heeft vaak zijn eigen sturing. Yellow Pool Control bundelt die functies in één interface. Dat maakt de installatie eenvoudiger en het dagelijkse beheer een stuk overzichtelijker.
Het systeem heeft ingebouwde wifi, waardoor je de installatie ook op afstand kunt opvolgen. Daarnaast zijn er onderhoudsinstructies geïntegreerd, beschikt het over vorstbeveiliging en ondersteunt geïntegreerde AI de gebruiker. Zo verloopt het onderhoud vlotter en met minder zorgen.
Flexibel te configureren
Yellow Pool Control laat zich aanpassen aan uiteenlopende installaties. Zo zijn onder meer de meting en regeling van vrij chloor, aanzuiglansen, verschillende uitvoeringen van meetkamers en de aansluiting van membraanpompen mogelijk. Daardoor kun je het systeem afstemmen op het specifieke zwembad en de wensen van de klant.
Eén interface, één goed beheerd zwembad
Met Yellow Pool Control kiest Dinotec voor eenvoud. Eén centrale bediening voor het volledige zwembad zorgt voor een vlottere installatie, een overzichtelijk beheer en een zorgeloos onderhoud, voor de professional én voor de eindgebruiker.
Ontdek het op Piscine Global
Wil je Yellow Pool Control zelf aan het werk zien? Op Piscine Global in Lyon, van 17 tot en met 20 november 2026, kun je het systeem in avant-première ontdekken op de stand van CF group: stand 4D26 in hal 4.
Een gratis toegangsbadge vraag je aan via pass.piscine-global.com.
