
T&A viert dit jaar zijn 30-jarig bestaan en gebruikt aquanale om vooruit te kijken naar de toekomst. Tijdens de beurs ontdek je innovatieve producten die energie besparen én maak je kennis met nieuwe collega’s die je persoonlijk begeleiden. Bezoekers krijgen bovendien een gratis inkomticket en zijn uitgenodigd om samen te klinken tijdens Happy Hour op de stand van T&A.
Energiebesparing zichtbaar én meetbaar
Met de Quadro lamellen van T&A kies je steeds weer voor topkwaliteit, superieure isolatie en een strakke look. In combinatie met hun energie-simulator toont T&A zwart op wit hoeveel jouw klanten écht besparen. Innovatie die niet alleen mooi oogt, maar ook concreet resultaat oplevert.
Maak kennis met Luc Bortels
Het team van T&A wordt versterkt door Luc Bortels, Area Sales Manager voor Noord-Duitsland en Nederland. Met meer dan 20 jaar ervaring, technische kennis en zijn vloeiende talenkennis Duits/Nederlands, is hij de ideale partner om onze klanten te ondersteunen en duurzame relaties op te bouwen.

Aquanale 2025 – SAVE THE DATE!
Leer Luc Bortels en de andere collega’s van T&A kennen in Keulen. Bezoek de stand van T&A van 28 t.e.m. 31 oktober op aquanale.
Stand Halle 7.1 | C021 B020
Het team van T&A kijkt ernaar uit om je te verwelkomen, hun innovaties te tonen en samen te klinken op de toekomst van het zwembad!
Meer info? Neem gerust contact op met [email protected] of neem een kijkje op de website.